Listopad 2015

Jak dopadl výlet do Dráčiku.

24. listopadu 2015 v 21:17 | Ella Queen |  Novinky z mého světa a ostatní.
Ahooj!
Tento článek bude o tom jak jsem jela do Dráčiku a co jsem tam pořídila. Nebo nepořídila co tam měli nebo neměli :) No, dost už keců. Jdeme na to!

V sobotu večer jsem si dala budík na osmou, ale mám ho asi o čtvrt hodiny napřed a tak než jsem se odhodlala vstát, tak osm už opravdu bylo. Šla jem dolů se nasnídat. Ovšem jsem udělala velkou chybu-zapla jsem televizi. A byla jsem unavená takže se žádná vlaková cesta v devět nekonala :)
Druhý čas byl asi v jednu. Chtěla jsem jet,ale mamka mi tozatrhla,protože jsme se pohádaly:( Až jsem dosmutnila řekla jsem si že tam pojedu zase za čtrnáct dní. A pak jsem sešla dolů a maminka mi řekla že tedy můžu jet. Další jel ve tři. Já jsem se mamince omluvila a bylo to dobrý. Mě se do tam chtělo i nechtělo. Chtělo se mi do toho velkkého Dráčiku, ale na půl hodinovou cestu k vlaku, skoro hodinovou cestu vlakem a pak ještě další cetu jsem se nětěšila. Já jsem si totiž ve vlaku nesundala bundu a až jsem vystoupila vlaku byla mi strašná zima. Většinou jsou holky víc zmrzlé než kluci, ale u mě je to spíš naopak:) Jenže byla faakt zima jak u nás tak tam. Takže by byla zima snad i Abbey :D Takže jsem dost mašírovala a z třičtvrteční cety jsem udělala dvaceti minutovou.
Když jsem dorazila na místo tak jsem se celkem ostýchala tam vůbec vstoupit. Ale nakonec jsem se tam odhodlala. Monsterky byly skoro nakraji a jak jsem hned vykročila k nim, nevšimla jsem si jedné uležité věci, ale o tom později :) Hned jsem jako divá začla hledat Dracubeccu a když jsem jí nenašla (bohužel:( tak jsem začla hledat Jane a tu jsem...
(zdroj oddělovače: http://evermonsterhigh.blog.cz/ Farrah Godfairy)


Catrine na Krétě!

21. listopadu 2015 v 16:26 | Ella Queen |  Fotky mých panenek
Ahooj všichni, řekla jsem si že vám ukážu mé fotky dovolené na krétě. Jela tam se mnou Catrine-teda spíš letěla. Joo letěla jsem poprvé v životě letadlem. Ti kteří létají na dovolené od malička z toho tak unešení nejsou, ale já ano! Takže jsem letěla poprvé letadlem a poprvé jsem byla u moře s maminkou. Úplně povrvé jsem byla v Itálii s tatínkem (2012). Bylo to tam super. A nebyla bych to já kdybych na snídaních,obědech a večeřích nesnědla na co jsem přišla! (no maso teda née:) Navíc jsme měli ALL INCLUSIV-to znamená že přes den si na baru můžete dát co chcete ,,zdarma". Takže hranolky (měli je výborné minimálně solené a nemastné), balkánský sýr a pití jsem do sebe ládovala taky skoro pořád :D Navíc ve vymezených hodinách tam byly zmrzliny. A v jídellně taky-byly naprosto mňamózní! Já jsem si dávala banánovou,pistáciovou a jahodovou. Každý den tam byli asi 4 příchutě. (střídala se čokoládová, jahoda, banán, vanilka, pistácie a první den našeho pobytu tam byla ještě citrónová). Jediné co se mi nelíbylo že na moři byly malé vlny:( Ale co už! Lepší než-li nic!
No a takhle bych mohla popsat celou naší dovolenou, ale tenhle článek je o Catrine na Krétě...takže...tady jsou! xD


Výlet do Dráčiku!

19. listopadu 2015 v 20:50 | Ella Queen |  Novinky z mého světa a ostatní.
Ahoooj lidi!
Mám v plánu jet tento víkend do mého nejblišího Dráčiku! (cca 40km) Vím můžu si hračky objednat i přes internet, ale to prostě není ono. Tento rok jsem k narozeninám dostala od babičky 500Kč! A já si za ně plánuji koupit můj narozeninový dárek v tomto famózně levném obchodě. Vezmu si s sebou i své další úspory. Tento výlet plánuju snad od září doufám že to tento víkend konečně dopadne! Včera jsem hodně rozmýšlela co si tam chci koupit. Samozřejmě že bych nejradši vykoupila snad všechny Everky,Monsterky i nějaké EG a Winx! Ale nejsem milionář, že? Vybírala jsem jen ze slev-jak taky jinak? :D Můj celý seznam byl: Lagoona FCA, Jane Boolittle, Dracubecca, Briar Korunovace, Applin gaučík a Huntlynn. A ještě se podívám do vedlejšího TESCA extra jestli tam taky nebudou nějaké ty ,,libůstky" :)
Nakonec jsem se zjistila jak moc se mi Jane líbí a Dracubecca taky! Takže jsem vyřadila Lagoo, Bri Thronecoming-jasně je to úžasná nabídka, ale radši si koupím za ty peníze Jane a Dracubeccu. A co se gaučíku týče, ten nechám být, našla jsem totiž Apple LG a až jí budu mít tak trpeve potom chci gaučík:)

CENY: Jane-249Kč (9.21Eur)
Dracubecca-249Kč

Hunlynn-399Kč za 2 panenky-ÚŽASNÝ! (14.76Eur)

A možná nějaká v TESCU-maximálně 400Kč-uvidíme...

Určitě se podívejte na eshop Dráčiku a třeba vás něco nadchne. Nebo na eshop Bambule-teď jsem ho objevila. Doporučuji dále: ABCzbozi,MEGA hračky,LEGENIO,i-hrackarstvi... No to jenom taková tipová vsuvka. :D A co vy byste si rádi pořídil.

PS: nemyslete si že jsme nějak bohatí, nebo že mám všechno co si řeknu. Všechny moje peníze jsem dloooouuuho šetřila:)(můj mix panenek-můžete kopírovat bez uvedení zdroje:)

Frankie v krabici!

19. listopadu 2015 v 6:52 | EllaQueen |  Fotky mých panenek
Ahooj dnes ráno vám ukážu fotku své první panenky v krabici. Frankie.
Fotka je už strará-asi půl roku, ale to přeci nemění nic na tom že je pro vás nová.☺
Krabice se mi moc líbí. Ale protože jsem byla neznalá, tak jsem ten krásný karton ke kterému byla Frankie připevněná vyhodila. :( No příště už jsem aspoň veděla. :) Zezadu je taky moc pěkný art!
No tak tedy, tadxy je!

Pray for Paris...

18. listopadu 2015 v 16:31 | Ella Queen |  Vykecávajíci se články
Ahoj,
dneska vám budu psát o...no vy víte o čem. Chci se prostě pořádně vykecat-říct co si o tom myslím. (případné vulgarismy prosím omluvte)

Jak asi valná většina lidstva ví, víte i vy co se stalo. Děje a bude dít. Nemyslím tím konkrétně útok na nevinné lidi v Paříži. Myslím tím včechna ta svinstva. A nejen muslimské. Ano, i v České Republice se dějí ohavné činy. Od šikany ve škole přes krádeže a násilnosti až po vraždy. A taky krádeže v řádech miliard. Ale k věci. Muslimové-ať se klidně pětkrát denně modlí-mě je to vcelku fuk. Ale ať aspoň takovými ohavnými způsoby neponižují ženy! (a ani koholkoliv jiného, samozřejmě).
Neřezají lidem hlavy, nestřílí po Francouzích na diskotéce a ať prostě neprovádí žádné nehumální činy!!!!

Já úpně všemu nerozumím a tak tu nechci psát něco jak to je, a tak. Protože si sama nejsem jistá jak to ti individua mají.

Ale co vím jistě je fakt že my víme jenom setinu. Setinu čeho? Všeho. Opravdu nevím co se to děje,ale vím že se to dít nemá. (anebo má a tak se lidstvo vyhladí samo)

Je mi upřímně líto všech postižených lidí a to nejen fyzicky, ale i psychicky. Je mi líto že je vůbec něco takového možné.

Dneska jsem seděla ve třídě a koukala jak se ostatní smějí. Přišlo mi to až zvláštní. Ani to nejde popsat slovy. A když jsem se dneska sama zasmála, tak jsem si hnedka řekla-co je tu sakra k smíchu? Jasně školní vtípky pubescentů jsou vtipné-i když né všechny. Ale to co se děje kolem nás( Francie zas tak daleko není-oproti třeba Portugalsku) vtipné zas tolik není, že? Možná se za smích schovávali. Myslím si že se bojí. Všichni. Ale...mělo by se to řešit-třeba o občance. Ať víme důležité informace a uděláme si obrázek. A aspoň tímle pomoci ke společnému řešení...
Ani nevím o čem tu vlastně plácám...no prostě...cítím smutek,tíseň a soucit mísící se slítostí.

Pray for Paris!
Pray for world!Nebudu tu,divadlo a Frankie.

13. listopadu 2015 v 6:42 | EllaQueen |  Vykecávajíci se články
Ahoooj všem, chtěla bych vám říct že tady asi do středy nebudu, možná né tak dlouho,ale radši napíšu díl, než abyste se divily že tu ještě nejsem.☺
Clawdio a Honey: fotky pošlu okolo 18.nebojte se!😄

A jinak napíšu kde jsem byla v úterý. Zkudte hádat. Ano. V divadle. Ale v jakém,to nevíte,co? Představte si že v národním! Jojo poprvé v životě! Jeli jsme tam ze školou a bylo to moc hezké. Byli jsme na Strrakonicym dudákovi. Moc a moc se mi to tam líbilo! (Když nepočítám dlouhou cestu busem,málo místa na moje nožky a taky fakt že jsme domů přijeli v půl jedný-nojo někdo to má horší,ale šest hodin v kuse sedět a nemoci chodit taky člověka vyčerpá-vážně si to zkuste😁) Hrála tam Taťjana Medvecká a pár dalších vidí co jsem už taky určitě někde viděla. Z noční Prahhy jsem byla úplně paf! Lidi z Prahy to asi nepochopí, ale hlavní čast města je přenádhgerná i vedne! Jo viděla jsem poprvé Václavák i s koněm! Těď si asi říkáte že jsemmáklá že se všemutak raduju a udivuju, že jo?Ale to už jsem prostě já!☺ V divadle to bylo bludištnoízní,velké,nádhgerné a honosné! Určitě se tam někdy koukněte!

To by bylo asi všechno. A na návěr moje fotka Frenkie. Tak zatím!💎❤

Nová kolekce-Enchanted picnic

8. listopadu 2015 v 19:20 | Ella Queen |  Hodnocení
Zdravím všechny! Už dlouho bloumám nad tím jakou novinku ohodnotím a nakonec jsem si vybrala kolekci EAH a to Enchanted picnic. Je v ní Raven,Cerise a Blondie. Mě se docela líbí, ale pojdmě už konečně na to!


2x Briar, či ne?

8. listopadu 2015 v 10:58 | EllaQueen |  Pomožte mi se rozhodnout🌷.

Víám všechny přátele ze spřátelených pohádek! Dneska tu řeším jednu velice zajímavou filozofickou otázku. Nee to byl jen vtip.☺ No i když možná...
Jde o tohle: mít či nemít? (nejde o to jestli se chci nebo nechci mýt😁) Myslím to tak že, se nemůžu rozhodnout jestli si mám koupit Briar korunovaci a nebo jestli ne. Já už totiž jednu Briar mám-Spring unsprung. Říkáte si proč chce mít dvě stejné panenky, když ta druhá by byla neskutečně drahá-nechápu. No právě. Briar Thronecoming stojí běžně okolo 1000Kč, většinou dost přes. (Jednou sem jí viděla za 2400!) Ale já sem ji našla neskutečně levnou. Teď se radši posaďte. (Už ste seděli, že?)
V jednom internetovém obchodě ji měli za 550Kč!!!!!!😍 Já vím pořád je to hodně peněz. Ale vemte si jen samtotná panenka z edice Thronecoming většinou stojí od pěti stovek i do čtrnácti stovek (beze slevy-jednou jsem se slevou viděla Raven Thronecoming za 299Kč!). A ještě je k tomu ten obří playset. Kdo s ním viděl nějaké videjko nebo ho vlastní, tak ví. Kdyžtak se na jůťub koukněte. Takže si myslím že je to nehorázně dobrá cena. A navíc se mi ta panenka moc líbí! Když vezmu v potaz že cenu za kterou si třeba ani neseženeš samotnou panenku získáš ještě suprdupr playset tak neváhám. Jenže já váhám. Protože už jednu Bri mám. Obě se mi moc líbí. Ale je mi proti srsti mít dvě stejné panenky. Ale zase ta cena, Bri-ona je tak krásná! Já vážně nevím,prosím poraďte.

V celém článku fotky ze stránek Dráčiku a z Google obrázků.

První ,,úspěch" :D

4. listopadu 2015 v 17:02 | Ella Queen |  Soutěže a tak :)
Ahooj, vyhrála jsem svou první soutěž! A to Halloweenskou tombolu od Nessie. Vybrala jsem si číslo 5, ale vždy si vybírám číslo 4. :D Tak se to vyplatilo. Nessie to udělala tak, že řekla svojí mamce ať vybere jedno číslo od 1 do 6. Já bych to udělala nejspíš stejně.
Dostala jsem moc pěknou cenu od Nessie O'hair.
Ty netopírci jsou strašně roztomilí!
SLÁVA PĚTCE!


C. A. Cupid se šla fotit do podzimní přírody.

1. listopadu 2015 v 15:41 | Ella Queen |  Fotky mých panenek
Ahoj mám tu celkem dost fotek Cupid v podzimní přírodě. Hodně jsem jich ale smazala proto že se mi zdáli už takové... no na jedno brdo. :D Původně jich,ale bylo nejmíň dvakrát tolik. Doufám že se fotečky budou líbit. :)