Pray for Paris...

18. listopadu 2015 v 16:31 | Ella Queen |  Vykecávajíci se články
Ahoj,
dneska vám budu psát o...no vy víte o čem. Chci se prostě pořádně vykecat-říct co si o tom myslím. (případné vulgarismy prosím omluvte)

Jak asi valná většina lidstva ví, víte i vy co se stalo. Děje a bude dít. Nemyslím tím konkrétně útok na nevinné lidi v Paříži. Myslím tím včechna ta svinstva. A nejen muslimské. Ano, i v České Republice se dějí ohavné činy. Od šikany ve škole přes krádeže a násilnosti až po vraždy. A taky krádeže v řádech miliard. Ale k věci. Muslimové-ať se klidně pětkrát denně modlí-mě je to vcelku fuk. Ale ať aspoň takovými ohavnými způsoby neponižují ženy! (a ani koholkoliv jiného, samozřejmě).
Neřezají lidem hlavy, nestřílí po Francouzích na diskotéce a ať prostě neprovádí žádné nehumální činy!!!!

Já úpně všemu nerozumím a tak tu nechci psát něco jak to je, a tak. Protože si sama nejsem jistá jak to ti individua mají.

Ale co vím jistě je fakt že my víme jenom setinu. Setinu čeho? Všeho. Opravdu nevím co se to děje,ale vím že se to dít nemá. (anebo má a tak se lidstvo vyhladí samo)

Je mi upřímně líto všech postižených lidí a to nejen fyzicky, ale i psychicky. Je mi líto že je vůbec něco takového možné.

Dneska jsem seděla ve třídě a koukala jak se ostatní smějí. Přišlo mi to až zvláštní. Ani to nejde popsat slovy. A když jsem se dneska sama zasmála, tak jsem si hnedka řekla-co je tu sakra k smíchu? Jasně školní vtípky pubescentů jsou vtipné-i když né všechny. Ale to co se děje kolem nás( Francie zas tak daleko není-oproti třeba Portugalsku) vtipné zas tolik není, že? Možná se za smích schovávali. Myslím si že se bojí. Všichni. Ale...mělo by se to řešit-třeba o občance. Ať víme důležité informace a uděláme si obrázek. A aspoň tímle pomoci ke společnému řešení...
Ani nevím o čem tu vlastně plácám...no prostě...cítím smutek,tíseň a soucit mísící se slítostí.

Pray for Paris!
Pray for world!


zdroj-http://www.abc.net.au/news/2015-11-14/paris-attacks-vigils-australians-stand-in-solidarity-with-france/6941292
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama