Hodnocení-Freak du Chic♦

4. prosince 2015 v 18:04 | Ella Queen |  Hodnocení

Přeně tak! Tento článek bude o edici Freak du Chic!
Nikde jsem to zatím neviděla, ale jsem si téměř jistá že už o ní článek je. Protože už není nejnovější. Doufám že vám nevadí že hodnotím už dobře známou edici. Ale proč by vlastně mělo? No, to je jedno.


Tady je takový malý obsah:
V tomto článku se můžete těšit na podrobné hodnocení panenek v této edici.
Ohodnotím i Clawdeen a Twylu-ty jsou takové ty méně dostupné. (znáte to: Kitty SU, Raven a Dexter-Date Night a další)
Můžete se těšit i na můj názor ohledně Gooliope.
Dále ohodnotím webizody Freak du Chic.
A jako malý bonus ohodnotím edici Scarnival. (je to sice jiná edice,ale podle mě to má navazovat, nebo tak něco)

Takže to znamená že tento článek bude hodnocením opravdu nabitý a celkem dlouhý, ale dost už těch keců a jdeme konečně na to!


Toralei Stripe


Nebudu vám lhát. Tato Torinka je opravdu povedená! Od ocasu až po uši!
Podle mě perfektně sladily barvy. Fialová,oranžová,černá,červená a bíla. To bych neřekla jak dobře tyhle barvy můžou spolu vypadat! Na šatičkách se tyto barvy nádherně vyjímají. Jak jsou šaty dole jakoby roztrhané se mi dost líbí. Dokonale se hodí do cirkusu a jsou i vkusné. Množství tvarů a barev dokonale vystihuje Toraleinu podstatu. Já osobně moc vzorů na jednom místě nemám ráda, ale tyto šaty se mi dost líbí!
Jelikož má Torinka představovat provazolezkyni tak má na botech ,,kolečka". Super nápad! I když ne této fotce nejsou vydět. Botky se mi také líbí. Jsou jednobarevné a zároveň překrásné! Velice se hodí k šatům. Dobře že je udělaly jednoduché-co se barevnosti týče. Za mě rozhodně palec nahoru!
Obličej se někomu možná nelíbí pro netradiční líčení, ale mě se líbí velmi! Myslím si že se k Torince hodí. Je takové originální,jemné a zároveň trošku drzé. :D
A vlasy? NO PROSTĚ ÚŽASNÉ!!!!!! Dlouhé vlasy jí taky sluší. A ten fialový pramen!
Čelenka je taky pěkná a to paraple se mi taky líbí. přpadá mi roztomilé.
Asi jediné co se mi na ní nelíbí jsou ty ,,rukávky". Nejsou úplně nejhorší, ale mě tam úplně nesedí.
Já jsem měla tu čest vidět Toralei na vlastní oči. A je opravdu krásná. Kdybych už neměla sportovní Tori tak by už byla dávno na mém wishlistě!
Toralei se mi hodně líbí a proto jí dávám 9,9/10 bodů!Jinafire Long


Jinafire se mi teda moc nelíbí. Přijde mi taková přeplácaná,nevím no.
Boty zas tak špatný nejsou,docela se mi i líbí. Jo boty jsou hezké. Šaty nejsou úplně nejhorší, ale k Jinafire se moc nehodí. Vlasy se mi nelíbí. Jak účes, tak ten červený pramen, ale je pravda že se hodí k šatům. Obličej se mi teda vůbec nelíbí. Myslím líčení.To se jim teda fakt nepovedlo.
Chudinka Jinafire-úplně ztratila ten svůj typický dračí vzhled!
Čelenka ujde-žádná sláva. Vějířm se mi nelíbí a ten plamínek u pusy je fajn nápad, ale i přes to se mi to moc nelíbí.
Celkově na mě udělala kýčovitý,přeplácaný dojem a jediné co se mi líbí jsou boty-ty se povedly. A šaty taky nejsou k zahození.
Této Jinafire dávám 3 body z deseti. Boty to zachránily, aby to nebylo úplné fijasko. :D


Frankie Stein


Upřímně: kdyby mi někdo řekl že je tato Frankie jedna z těch nechutných napodobenin tak mu i věřím.
Tato Frankie není špatná, ale není prostě Frankie. Líčení se celkem povedlo, ale vlasy jsou katastrofa! Takovéhle vlasy se k Frankie vůbec nehodí! Fujtajbl! Boty nejsou nicmoc,ale celkem ujdou. Šaty...uuuf...ani nevímco si o nich myslím. Tak 50 na 50. No ale spíš se mi nelíbí. Podle mě se k Frankie nehodí.
Stejně jako Toralei jsem i Frankie vyděla v Pompu a podlě mě je naživo jěště horší než na této fotce.
Frakie mě nijak zvlášť neoslovila. Ba spíše naopak a podle toho se odvíjí i její hodnocení.
Dávám jí stejně jako Jinafire 3/10 bodů.

Honey Swamp


Honey je taková neutrálníí. Obličej se pěkný. Dává Honey strašně roztomilý a krásný vzhled. Fialové vlasy nejsou úplně nejlepší tah. Podlě mě by ylo lepší, kdyby měla svoje zelené a v tom jen trošku fialové.
Co se mi na ní opravdu hodně líbí jsou šaty-podlě mě se strašně povedly. Jsou výrazné a zároveň decentní. (divný co?)
Kombinace barev též super a provedení se mi také líbí. Boty se mi zas tak moc nelíbí. Ani nevím proč.
Celkem to zkazily těma celofialovejma vlasama, ale až na ty boty celkem dobrý.
Tato Honey se mi líbí, ale zdaleka né natolik, aby sem si jí přála a proto jí dávám 7/10-ti bodů.

Rochelle GoyleTuhle Scařížanskou krásku hodně zkazil účes. Jinak je hezká. Botky se mi moc líbí-jsou takové sladké.
Její šatičky jakbysmet! Jsou oravdu moc hezké. Podle mě Roch přesně vystihly a navíc jsou neskonale krásné! I ten černo růžový ,,pláštík" se tam hodí. Obličej je podle mě takový ustaraný,smutný, ale to je asi schválně. Nicméně se mě i tak celkem líbí. Naopak se mi nelíbí ten plastový límec. Dala bych tam buď něco jiného a nebo nic. Co ale opravdu zkazily jsou vlasy! Žádný nádherný melír-to by ani zastak nevadilo, ale proč jsou tak kudrnaté?! To fakt popletli.
Tato Rochelle je s playsetem-cirkus.
Nebýt těch vlasů tak má devítku jenže ty vlasy to brutálně zkazily a tak jí dávám 6,5/10 bodů.


Gooliope Jelington


Tato nová studentka monster high měří cca 40cm! Nápad dobrý,ale...
Goolilope má pěkné boty,šaty, ALE ta hlava. Ta je taaak moooc nechutná. Na obrázcích vypadá dokonce i pěkně. Já jsem ji, ale vyděla na živo v Popmu a i v Tescu a málem jsem šla zvracet. (omlouvám se všem komu se líbí,ale mě se prostě nelíbí) Co se jim povedlo jsou boty a hlavně ten nápad udělat obryni. To je chválihodné. Ale ta halva...Fujtaksl!
Jelikož jí tak zkazily tou hlavou dávám jí jen 3/10-ti.Twyla


Nic nechutnějšího si už vážně vymyslet nemohli. To už bych radši brala Goolilope. Ty chůdy,vlasy,obličej... Chudák Twyla...
Šaty sice nejsou tak nechutný, ale ty už to vážně nezachrání. :(
Twyle dávám -1 000 000/+10 bodů!


Clawdeen Wolf


Na ní mám velice obdobný názor jako na Twylu. Jěště že se dá aspoň ta ty boty a klobouček koukat. Vypadá jako přenechutná zombie-a to urážím zombíky-promiň Ghoulie-je to jen přirovnání.
No comment! -999 999/+10 bodů
A nyní vám povím (napíšu) můj názor na webizody.

Děj je podle mě celkem dobrý a hodně aktuální. Nejsou peníze-to teď slýcháváme hodně často. Ale podívejte se třeba do chudinských čtvrtí a pak si říkejte že ste chudí. (to nemyslím zrovna na vás) No to je trošku od tématu...
Jak už jsem řekla-děj je celkem fajn. Ale příde mi to strašně dětské. Podívejte se na jiné webizody a uslišíte tam od kluků i fráze jako: ty vykastrovaný bejku. Jako kreslené postavičky jsou moc hezké. A vůbec nechápu proč Twyla a Clawdeen vypadají tak, jak vypadají. Protože ve webizodách má Twyla jen chůdy a Clawdeen pozměněné barvy na oblečení (černá a bílá).
Všimli ste si jak teď v Monster High pořád zmiňují fráze typu: taková jaká jsem, mají mě tu rádi i když jsem taková a maková... Podle mě se teď strašně snaží ukázat že odlišnosti jsou v pořádku. Je to vlastně dobře, (i když by se tvůrci věnovat i jinému tématu než odlištnostem s omáčkou) protože v dnešním světě se strašně kouká na to jak vypadáš. A když se na to koukají malé holčičky tak to působí i na jejich psychiku. (nevadí že mám pihovatý obličej,rovnátka,brýle a já nevím co ještě) To beru. Ale myslím si že teď jak EAH tak MH se strašně zdětčilo.
(stále mám MH a EAH ráda, kdyby něco)
Toť můj názor a jaký je ten váš?A teď ohodnotím edici Scarnival. Myslím si totiž že to patří do edice Freak du Chic, protože ve webizodách tam jsou postavy takto převlečené. Tím pádem to ohodnotím s touto edicí.

Clawd Wolf


Clawd je celkem povedený. Má pěkné oblečení. Takové jednoduché a praktické. Mě se líbí. Naopak se mi nelíbí boty-vypadají jako nějaké dřeváky. Doplněk je taky fajne.
Tomuto Clawdovi dávám 5/10


Heath Burns


Heath je stejně jako Clawd hezky jednoduchý. Mě osobně se nikdy nelíbyly ty jeho ,,plastové vlasy".
Ale jinak celkem ujde. Heathovi dávám-stejně jako Clawdovi-5/10 bodů.


Skelita Calaveras


Skelitka se jim moc povedla. Šaty jí přesně vystihly a obličej má také pěkný. Boty jsou taky dobré. Co se jim ale opravdu povedlo je ten modrý melír. Per-fekt-ní!
Mě se tahle Skelita moc líbí a proto jí dávám 8/10 bodů.

Scarah Screams


Scarah se povedla. Šatičky má pěkné, vlasy jsou hezky jednoduché. Zelené melíry jí moc sluší. A ten růžový proužek na šatech-též moc pěkný-to skvěle doplňuje. Líčení se taky povedlo. A botky jsou ok,ale něco jim prostě chybí.
Tahle Scarah se povedla a mě se líbí. Dávám jí 8/10 bodů.

Elissabat


Elissabat není nijak moc hezká. Tedy obličej má pěkný, což o to,ale zbytek už taková sláva není. třeba ty šaty-jako noční košilka hezký,ale jako šaty na ven? Botky nejsou nic moc a vlasy se mi taky moc nelíbí. Ta červená se tam moc nehodí.
Rozhodně nevypadá jako upíří královna.
Elissabat celkem ujde, ale není to ono a proto dostane 4/10 bodů.


DraculauraTato Draculaura je předěsivě nádherná! Šaty má moc hezké. Modrá a růžová-to mám ráda! :D Ta mašle je trochu mimo, ale celkem jde. A boty! Ty jsou Pe-fekt-ní! Ty samé-akorát černo růžové má Draculauřin samostatně se prodávající oblek. A už ty se mi moooc líbily a tyhle...jsou naprosto bombastický!!!! Uvažuji že si jí budu přát. Buď tuhle, nebo Fairy Tale. Kdyžtak pls poraďte. :)
Tato Draculka je opravdu krásná a proto si ode mě vysloužila 9,8/10 bodů.


Howleen WolfTahleta mladá vlkodlačice se mi fakt hooodně líbí. Šaty má přenádherné! Botky jsou cute. A ten balónek je taky boží!
Přemýšlím že si jí zapíšu do svého wishlitu. Co myslíte?
Kvílínka se mi moc a moc líbí a proto jí dávám 9,7/10 bodů!Tak to by z tohodle obsáhlého článku bylo asi všechno. Nezappomeňtě mi sdělit svůj názor v komentářích. V čem se mnou souhlasíte a v čem naopak ne? Jaká se vám líbí nejvíc? Nejmíň? Dáte mi za pravdu? Nebo ne? Na vaše názory se moc těším. Zatím ahooj!
Vaše Ella Queen

PS:A affs poprosím ať nezapomenou na kontrolu affs! (minulý článek)

Zdroje: Fotky jsou od dms_a_jem. Promofotky jsou z Google obrázků. A oddělovač je od Clawdie a Honey.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terez Terez | Web | 6. prosince 2015 v 14:48 | Reagovat

Toralei, Skelita, Draculaura a Howleen sú úžasné! ♥ Ak by som Toralei, Howleen a Draculauru nemala, určite by som uvažovala o ich kúpe. :) Skelita sa mi páči, čo je u mňa naozaj nezvyčajné, lebo v ostatných edíciách sa mi nepáči. :D Clawd, Heath a Scarah ujdú. Také priemerné. Avšak sú jedné z tých nezohnateľných, takže uvažujem o kúpe (hlavne) Clawda a Scarah. :) A možno aj Heatha. :-D Frankie a Elissabat sú pod nimi, ale neviem, či by som si ich kúpila. Jinafire, Honey, Rochelle a Gooliope sa mi nepáčia, je na nich niečo skazené. Ak by sa to odstránilo, asi by boli krajšie... Twyla a Clawdeen sa mi nepáčia. Síce na sebe majú nejaké pekné prvky, ale inak sú hrozné.

2 zuko fire zuko fire | 27. prosince 2015 v 15:29 | Reagovat

ked sa pozeram na tu twylu ma nejak moc chude nohy nie?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama