Vánoce 2015

1. prosince 2015 v 22:41 | EllaQueen |  Novinky z mého světa a ostatní.
Ahoj ghoulmošky!
Především bych se chtěla omluvit za malou aktivitu (byla jsem u táty). A nějak jsem moc neměla chuť na psaní.
Co jsem pořídila v Tescu vám taky řeknu nebojte. Nejspíš zítra. A chtěla bych ještě říct že nebudu tak hodně aktivní. Stále tu budu, jen s menší aktivitou.☺No prostě jak kdy. Znáte to: škola,škola a zase škola. Navíc se teď chci zlepšit a musím pro to tedy něco udělat. No o tom, ale jindy...

Tento článek bude o dopisech Ježíškovi a různé dojmy a pojmy (no pojmy asi ne,ale ono se to rýmuje:) Co jsem si přála a tak. Nemyslete si snad že věřím na to že dárky nosí Ježíšek. Ale mám 5-ti letého brášku, u maminky a skoro dvouletou sestřičku u tatínka, takže asi tak☺ Navíc je to podle mě takové kouzelné a líbí se mi to. (ANO, jsem dětinská).

Takže když jsem psala dopis u táty tak jsem fakt hodně přemýšlela nad tím jestli si mám přát Maddie-basic. Chápejte-tátova přítelkyně...je noo...no prostě taková jaká je (ani nevědí že panenky sbírám) :( A nevím jestli by mi mé přání tatínek odsuzoval, ale myslím si že nějak dramaticky nee (snad se nemýlím). Ptala jsem se jěště mojí babičky co ona na to. A řeka mi ať si přeji co chci, protože to o tom je. Takže jsem se tedy odhodlala a nakonec jsem tam tu Maddie napsala taky. S Maddie jsem měla přání dvě. Style Me Up-návrhářské portfolio-večerní šaty a tedy tu Madddie. A sammozřejmě zdravý peo všechny a tak :) Takže nezbývá než čekat jestli se mi aspoň SMU splní.
(oddělovač je od Farrah Godfairy)


Babičce (od tátovy strany) jsem řekla že bych si přála EAH 1. díl-Pohádková kniha legend (Kniha pohádek a legend). přesně jsem jí to napsala, aby věděla. :) Moje sestra si u babičky přála hru Double. My jsme se se sestrou dohodly že ty 2 dárky budou dohromady. Toto přání se mi podle mě splní, protože babička jde většinou po konkrétní věci co jí řeknu, že bych chtěla. Doufám že jí v knihkupectví budou mít, nebo že jí babička objedná.

V dopise pro maminku toho bylo víc. Napsala jsem jí tam přes půlku stránky, ať jsme zdraví, rozbouřená situace se uklidní a tak. Ovšem myslela jsem to upřímně. (abyste si nemysleli, že jsem taková ta mluvka-můj charakteristický rys je právě upřímnost-mezi jinými) A pak jsem přešla k té ,,hmotné" části. Napsala jsem si o Holly a Poppy (našla jsem je za levno-vždy mamce píši internetový obchod a cenu-co možná nejlevnější:) Apple LG,Lizzie-basic.Snažila jsem se to formulovat tak, aby z toho vyplývalo že si nejvíc přeji Holly a Poppy, a pak Lizzie a Apple. Zároveň jsem se snažila, aby to nevyznělo tak že jsem spratek co všechnno chce. Pokorně a prosebně. :D Pak jsem tam jěště napsala kdyby třeba druhá babička a teta nevěděli co. Raven LG a Blondie EP a k nim příslušné internetové obchody s nejlevnější cenou co jsem našla. To si myslím nedopadne, ale kdyby náhodou jo, bylo by to fajne.
Upřímně-dost jsem se bála že mě mamka pošle někam-že už mám 9 panenek a kdesi cosi. Pak jsem se tak v průběhu hovoru dovtípila (už ani nevím jak), že mi maminka aspoň jednu koupí! (kdyby tak doufám že Holly a Poppy nebo Lizzie)
Maminka totiž říkala, že Blondie mi nekoupí, protože si jí strašně přeje moje malá sestřenka. jelikož ale vím že má ráda Apple tak mi to přišlo divný a radši jsem se mamky zeptala. Mamka si nejspíš popletla Blondie a Apple (nechápu-asi že je Apple blonďatá=Blondie, pochopte mamka to skoro nezná:) A tak jsem jí našla obrázek Apple a ona řekla že je to ona. Radši jsem jí jěště ukázala Blondie a maminka řekla že ta to určitě nebyla-takže tak. Maminka koupí sestřeničce Apple basic-a na tom samém obchodě je Apple LG za 299Kč-takžeeee moooožnááá... A ještě jsem mamce vysvětlila že ta Blondie a Raven jsou jako vsuvky. (jelikož jsou levný a protože mi je babička nebo teta nejspíš nekoupí tak bych si je případně pořídila sama). Jo a jěště jsem do dopisu napsla že bych byla moc ráda, kdyby mi ,,Ježíšek" občas koupil EAH časák. :D No tedy...myslím si že aspoň jedna dopadne a doufám že se mi podaří vyfotit Apple basic, jěště před tím něž bude tzv. odkrásněna (můj výmysl-co já vím, rozcuchané vlasy,roztrhnuté punčošky atd. atd.)
K dvojstránkovému dopisu jsem jěště na další papír napsala něco jako vysvětlení že se mi stále líbí panenky. Rozvedla jsem tam mamce že být normální je relativní a tak. Přirovnávala jsem to k jiným zájmům-modely letadýlek,LEGO... Třeba už to maminka tak neodsuzuje. Samozřejmně jsem to napsala slušně a klidně. Nepsala jsem to jakoby mamce,ale náhodnému čtenářovi. Takže né: Mami, je to můj koníček... Ale: Je to záliba,koníček,radost. Každý má nějaké záliby. Být normální neznamená být jako většina. (né teda přesně takhle,podobně)

No tak uvidíme jak to dopadne. Drže aspoň jeden palec xD ! A třeba napište co jste si přály vy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Farrah GodFairy Farrah GodFairy | Web | 1. prosince 2015 v 23:07 | Reagovat

Prajem vela šťastia :D dúfam že sa ti splní tvoje najvätšie prianie Holly a Poppy :) ja ich mám tiež a série Poppy TTW a Holly Su, Lizzie je tiež super :3

2 Terez Terez | Web | 2. prosince 2015 v 18:53 | Reagovat

Ja si prajem hlavne Blondie EP. :) Ďalej by som sa potešila Cupid a Poppy TTW a Briar GF. :) Z MH Catrine NS a Jinafire G&B. :) A samozrejme, nejakú knižku. :D Tiež som uvažovala nad sukňou. :) Snáď sa ti všetky tvoje priania vyplnia! :)

3 Crystal Crystal | Web | 3. prosince 2015 v 21:06 | Reagovat

Ja si dollky neprajem, lebo viem, že mi ich nekúpia. Ja si prajem oblečenie a knihy. Držím palce k dollkám. Aj keď, pre mňa majú už Vianoce iný charakter. Naučila som sa, že je lepšie dávať, ako dostávať...

4 Ella Queen Ella Queen | Web | 3. prosince 2015 v 21:21 | Reagovat

[3]: Máš pravdu. Ovšem když mám možnost dostat proč toho nevyužít, že? :)
A pro mě Vánoce též znamenají mnohem víc než dostávání dárků. Všechny ty tradice. Hlavně celodenní půst! A ta atmosféra! Už se těším

[1]:Holly a Poppy jsou prostě super!  

[2]: Jj Blondie je Fakt super! A Cupid TTW je přenádherná!!!

Děkuji moc!

5 Robelle Robelle | Web | 6. prosince 2015 v 9:01 | Reagovat

Já si přeju Holly a Poppy basic! Ať se ti všechna přání vyplní! :3

6 Ella Queen Ella Queen | Web | 6. prosince 2015 v 20:51 | Reagovat

[5]: Děkuji! Jsou krááásné-hlavně Holly.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama