Leden 2016

Jaká Lizzie je NEJ?

28. ledna 2016 v 21:27 | Ella Queen |  Vykecávajíci se články
Zdravím všechny!
Dneska to bude článek o Lizzie. To jste opravdu nečekali, že? Vlastně jde zase o to, že nevím jaká panenka je nejhezčí. Do budoucna určitě nějakou Lizzie chci, je krásná. Ale problém je, že je krásná všude! (book party je taky hezká,ale nechci ji)
Je to jednoduché stačí hlasovat v anketě. Popřípadě můžete zanechat koment. Když už si myslím že vím jakou budu chtít, tak se podívám na jinou a už zase.
Opravdu mě zajímá jaká Lizzie zvítězí.


Haunt do POMPA číslo 4!

26. ledna 2016 v 20:16 | Ella Queen |  Moje nové panenky
Ahojky, asi před 14-ti dny jsem si zajela do Pompa, protože jsem věděla že mají úplně MEGA slevy.
Ok, tak znovu.
Bylo to ve čtvrtek (asi 14.1.2016) a jela jsem s kámoškou ze třídy do ,,jakéhosi města" a procházely jsme se a ona pak šla na kroužek a já se vrátila zpět do Pompa. (samozřejmě nevěděla kam jdu) Měla jsem sebou peníze co jsem dostala od babičky na Vánoce a ještě něco plus. Plánovala jsem, že si určitě koupím Cleo a Deuce BYBY, (799Kč)ale bohužel tam nebyli. To neva, počkám si na ještě levnější. Pak jsem věděla že Catty a Neferu BY mají za 399Kč. A chtěla jsem se až na místě rozhodnou. Ovšem byla tam jen Catty a ještě ke všemu jen jedna. Dále jsem se chtěla rozhodnout mezi marisol a Lornou. Tato kolekce byla za 299Kč! Měla jsem opravdu velké štěstí protože tam byly právě jen tyto dvě. xD
Ale ještě než jsem se začla rozhodovat mezi Catty, Marisol a Lornou tak jsem objevila něco totally amazing!!!!

Druhá kontrola affs!

24. ledna 2016 v 16:32 | Ella Queen |  Affs
Ahojky, vím že jsem dělala kontrolu affs nedávno, ale rozhodla jsem se to zopakovat. Kdo se nezapíše a nebude mít pozastavení, tak vypadává. Kdo by se chtěl stát affs,tak má možnost právě teď. :)
Stačí napsat proč chcete zůstat a jaké články by ste si přály. Kdo nebude chtít být nadále affs,tak napište taky prosím proč. Kontrola potrvá 1 týden. přibližne. Tak zatím! :)
(nadpisek by: farrah Godfairy)


Je to špatně?

24. ledna 2016 v 11:11 | Ella Queen |  Vykecávajíci se články
Ahojky, zase, tento článek bude na dvě témata. První je má přezdívka a to druhé jsou mé (nové) panenky.
Pokud tě to zajímá tak klikni na celý článek, pokud tě moje vykecávání nebaví, tak ho ani neorvírej.

Konec "pozastaveníčka".

24. ledna 2016 v 8:51 | Ella Queen |  Blog
Ahojky, takže moje údajné pozastaveníčko ,,za pár dní jsem zpět" se trošku protáhlo... Já vím, no. Omlouvám se všem. Znáte to: ŠKOLA! A navíc teď bylo pololetí, takže jsem se musela dost učit. Nechci už být taková lenoška a cíl číslo jedna je: zlepšit se ve škole. A ješt dlužím omluvu několika lidem zejména Clawdii a Honey a taky lidem co jsem nedala koment. No ale proč se omlouvám...to vám chci právě říct. Jde o to, že: vydala jsem článek o pozastavení, ale asi po pěti dnech jsem vydala několik dalších článků. Je mi jasné že valná většina si myslela že je konec pozastavení, ale mě nenapadlo do článků napsat že není. A tak z toho mohlo vzniknout pár nedorozumnění. Díky Farrah je už vše OK. Moc díky! A taky moc děkuji Clawdii a Honey za to že si mě vzali zpět a za pochopení chyby začínající blogerky. jste skvělé! :)
A druhou omluvu dlužím všem blogerkám, kterým jsem nedávala komenty, protože jsem někde komenty dala a někde ne. To ale není proto, že by se mi dané blogy nelíbily. Jen jsem na ně nějak nenarazila. Vždycky jsem tu byla jen na chvíli a tak jsem okomentla jen něco, kde jsem se ztovna naskytla. Ostatním se omlouvám, hned to půjdu napravit! :D

V celém článku ,,menší" příběh. Vlastně takové rozsáhlejší info, o tom, co se mi stalo. xD

Draculaura vs. Clawdeen

12. ledna 2016 v 17:44 | Ella Queen |  Pomožte mi se rozhodnout🌷.
Ahojky, potřebuju helfnout. Už jsem se rozhodla, že si koupím Lagoonu PD, ale mám možnost si společně s ní koupit Clawdeen, nebo Draculauru. Obě basic, opravdu! Né Re-basic, ale ten původní. Je tam ještě Frankie za 299Kč, ale já už jednu Fran mám. No a já od vás potřebuju, aby ste mi řekly kdo u vás v této edici vede. Zda Clawdeen nebo Draculaura. Fakt nevím Clawdeen je víc do mého stylu panenek, ale Lala je zase víc cute. Fakt nevím. Draculauřin ,,vršek" se mi zastak nelíbí, ale kdybych se rozhodla pro Lalu tak bych si kní koupila i monstrózní hadříky. (jsou tam za 49Kč) Takže bych měla dvoje oblečení. Ale zase Claw má dokonalý boty.... JÁ PROSTĚ NEVÍM!!! :'(
Obě stojí 399Kč (14.77Eur) Všechno už jsem dělala: shlídla různý rewiewy, dělala si vlastní hodnocení, bodovala, ptala se na Viberu...ale stejně furt nevím...
V celém článku jsou obrázky.

Vítěž DOTM!

11. ledna 2016 v 0:42 | Ella Queen |  Soutěže a tak :)
Nebudu to natahovat. Vítězkou je Clawdeen z edice basic! Gratuluji Clawdie a Honey! Pokusila jsem se vyrobit pěknou cenu, ale já mám k dyspozici jen malování a tím pádem to vypadá, tak ja to vypadá. Tak to snad neberete odobně, nebo tak něco. A Farr, odobně jsem fandila Darling, ale to neva zase se povede příště, kdyť i samotné finále je úspěch. Ale toto není ňáká extra soutěž, tak je to vlastně skoro jedno. xD No a jak se mi nepovedla ta cena...to už musíte posoudit samy. BTW: Clawdeen basic je taky moc krásná! Vítezství je zaslloužené! :)

Knižní výzva 2016!

11. ledna 2016 v 0:08 | Ella Queen |  Soutěže a tak :)
Ano! Toto je moje první knižní výzva jak v životě, tak na blogu! Je to skvělý nápad a už se moc těším!
Takovéhle věci miluju! Motivuje mě to se ještě více snažit, tak to snad dokážu! Držte palečky!
Hned první rok si dám celkem velkou výzvu, ale já jsem vždycky hodně četla,(vyjímaje poslední půlrok/rok) tak si myslím že to zvládnu! Dám si jich 30 a uvidíme jak to zvládnu.
Jo a tato knižní výzva je u Ells.
A kdybych dělala něco špatně (jako třeba že si to jen tak rozhodnu napsat) tak mi to pls sdělte do komentů.
BTW: počítají se i komiksy, naučné knížky a knížky rozečtené z minulého roku?

By: Farrah Godfairy

FanClub!

10. ledna 2016 v 23:50 | Ella Queen |  Blog
Rozhodla jsem se udělat fanclub, ikonky už mám a tak zbývá jen vytvořit zápis do fanclubu, budu ráda když se zapíšete.


Jak dopadly Vánoce 2015.

10. ledna 2016 v 23:31 | Ella Queen |  Novinky z mého světa a ostatní.
Ahojky! Dneska vám (konečně -_-) řeknu co jsem dostala na Vánoce. Vím že už je teda fakt na čase, ale snad jste bez toho mohli existovat. xD
Chci, aby ste věděli že nevydávám článek, jen kvůli tomu, aby sem se chlubila. Myslím si že dárků jsem dostala hodně, tak kdyžtak pls žádné haty. (jakože že jsem rozmazlená,že jsme milionáři atd.)
Tak tady jsou /konečně/ ty dárky!
Předem sorryte za kvalitu.


Pozastaveníčko...

5. ledna 2016 v 21:49 | Ella Queen |  Blog
Ahoj. Ano, zase dávám pozastaveníčko. A mám podmínku, když se splní, vrátím se. Budu připravovat nové články. Fotit (to se mi asi nepovede) A možná se vrátím s novými panenkami.
A ještě prosím napiště jak se vám líbí: Catty BY,Nefera BY,Lorna,Marisol a Bonita. Stačí krátce. Děkuji a za pár dní jsem zpět!
(od Clawdie a Honey :)

Už zas.

3. ledna 2016 v 10:10 | Ella Queen |  Pomožte mi se rozhodnout🌷.
Možná je vám divný nadpis článku,, ale vlastně to nic divnýho není. Jelikož jsem člověk nerozhodný, tak je tuu další článek o rozhodování. Možná už vás to nebaví. (mě když najdu článek o rozhodování a mám možnost někomu pomoct se rozhodnout, tak sem hrozně šťastná, asi proto že mimo blog (a viber) nikoho takového nemám) Ale u je to tak. Tentokrát jen vyberete jednu z několika možností, popř vyjádříte se k panenkám (byla bych ráda), ale samozřejmě nic nemusíte. A tady už jsou varianty:


Great Scarrier Reef

2. ledna 2016 v 19:02 | Ella Queen |  Novinky
Ahoj, dneska vám představým panenky z nového filmu Great Scarrier Reef, který by měl vyjít na jaře 2016. Určitě ste je již viděli, ale aspoň vám řeknu můj názor. Samozřejmě budou i nové postavy: Peri a Pearl Serpentine,Posea Reef a Kala Mer'ri.
Jde o to, že se monsterky promění v mořské panny. A myslím že tam bude i Gil. No tady už jsou panenky.

Lagoona Blue
Lagoona se mi nejvíc líbí! Asi jako jediná. Možná si jí budu přát.

Finále Dotm!

1. ledna 2016 v 21:45 | Ella Queen |  Soutěže a tak :)
Ahojky! je tu poslední kolo soutěže Doll of the month! V tomto kole se utkají panenky Clawdeen (basic) a Darling Charming (basic). A to znamená že vypadla Ness s panenkou Faybelle Thorn (basic), ale myslím si že jí to nevadí, protože ona Faybelle doma nově má. A to jí nepostup v soutěži bohatě vynahradí. :D (snad to neberete jako útok)