Konec "pozastaveníčka".

24. ledna 2016 v 8:51 | Ella Queen |  Blog
Ahojky, takže moje údajné pozastaveníčko ,,za pár dní jsem zpět" se trošku protáhlo... Já vím, no. Omlouvám se všem. Znáte to: ŠKOLA! A navíc teď bylo pololetí, takže jsem se musela dost učit. Nechci už být taková lenoška a cíl číslo jedna je: zlepšit se ve škole. A ješt dlužím omluvu několika lidem zejména Clawdii a Honey a taky lidem co jsem nedala koment. No ale proč se omlouvám...to vám chci právě říct. Jde o to, že: vydala jsem článek o pozastavení, ale asi po pěti dnech jsem vydala několik dalších článků. Je mi jasné že valná většina si myslela že je konec pozastavení, ale mě nenapadlo do článků napsat že není. A tak z toho mohlo vzniknout pár nedorozumnění. Díky Farrah je už vše OK. Moc díky! A taky moc děkuji Clawdii a Honey za to že si mě vzali zpět a za pochopení chyby začínající blogerky. jste skvělé! :)
A druhou omluvu dlužím všem blogerkám, kterým jsem nedávala komenty, protože jsem někde komenty dala a někde ne. To ale není proto, že by se mi dané blogy nelíbily. Jen jsem na ně nějak nenarazila. Vždycky jsem tu byla jen na chvíli a tak jsem okomentla jen něco, kde jsem se ztovna naskytla. Ostatním se omlouvám, hned to půjdu napravit! :D

V celém článku ,,menší" příběh. Vlastně takové rozsáhlejší info, o tom, co se mi stalo. xDDalší věc je to, že jsme v pátek měli tělocvik a byly jsme bruslit. Já jsem na bruslích už dlouho nestála, ale svého času mi to dost dobře šlo. (ach ta minulost xD) No a bruslily jsme dokolečka a byly tam ještě nějací malí skřeti. A hrály tam pokoušely se napodobovat hraní hokeje. A jak jsem jela tak proti mě jel rychle jeden z těch skřetů a ani o píď se neuhnul a ještě tam všude pádlovat tou hokejkou. N Já jsem se snažila udělat zastovovauhejbací manévr, ale nějak se mi to nepovedlo a spadla jsem. (jak mi ujížděli brusle tak jsem se to pokoušela zachránit a vypadalo to jako nepovedený taneční krok xD) Samozřejmě to příjemné nebylo, otrásla jsem se úplně celá. Ale nijak jsem to neřešila rychle jsem se zvedla a jela zas dál. Po chvíli mi adrenalin začal postupně vyprchávat a moje levá ruka mě čím dál tím víc bolela. Jedna holka to řekla učitelce, ale ona mě nemá moc ráda. (protože jsem anti talent na sporty) tak mi řekla jen a´t si du sednout, ani se nepodívala. To mi teda pomůže -_- bolí mě ruka a mám si jít sednout. Mrzlo celkem dost, takže bych asi taky zmrzla. Zůstala jsem tedy stát na ledě a snažila jsem se nějak hýbat. (ke konci jsem se i projížděla) Ruka byla opuchlá a nemohla jsem s ní moc hýbat...teda jako asi by to šlo, ale umřela bych bolestí. No a dál jsem to s neřešila. Holky řekli že to přeháním a šlus. Bylo mi do breku. Brečela jsem a chvíli jsem musela psát pravou rukou. (pro většinu lidí je to normální, ale já jsem levák) Pak už jsem něco napsala i levou a prsty mě už bolely míň. Pak jsem zkoušela ohýbat ruku. Dopředu to celkem šlo...ALE DOZADU! ohla jsem jí jen tak symbolicky, ale myslela jsem že vyzkočím z kůže!
Ještě jsem volala mamce (ani nevím co jsem očekávala)... Tak jsem zbytek dne nějak přežila a po škole jsem šla na oběd, ale měli tam jen kuře a bramborovou kaši. A tu hnusnou věc na kosti bych do pusy nedala. A tak mě jedna holka pozvala na pizzu. Byla dobrá a když jsem chtěla vstát tak jsem tu bolavou ruku, ohla ,,dozadu", protože mě už tolik nebolela a tak jsem si to neuvědomila. To byla taková k++++++á bolest!!! Tak mi to nedalo a řekla jsem mamce (pracuje v nemocnici), jestli by semnou nešla na chirurgii. Moje sestra taky zrovna šla do nemocnice a tak jsem šla chíru. Nikdo tam nebyl a tak to šlo celkem rychle. Na rengenu taky nikdo nebyl a takto šlo taky rychle. Mamka mezitím šla se sestrou. Zlomené to naštěstí nemám, jen nějak špatně naražené. (naraženina, není vážné zranění, ale mnohdy bolí víc, než zlomenina)
Zeptali se mně, jestli na to chci dlahu. Řekla jsem že ano, protože se ta ruka snadno ohne a když to je zpevněné, tak se to líp hojí. Nějaký zřízenec mi ruku ošetřil. Mezitím se vrátila mamka a sháněla se po mně. Nakoukla do sádrovny a říká: ,,Ahoj, Luďku!" Mamka v nemmocnici zná hodně lidí, no. xD. No tak mam ruku v sádře, ale naštěstí ne prsty, ale zase naneštěstí levá. A já jsem levák. No nic. Chtěla jsem jen říct, že se mi blbě píše na tabletu, na počítači je to lepší.
Pokud jste si to přečetli, tak vám gratuluji a ještě jednou se omlouvám.
Paa, vaše Ella Queen!


odělovač by: Farrah Godfairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clawdia a Honey Clawdia a Honey | Web | 24. ledna 2016 v 10:55 | Reagovat

Nic se neděje, hlavní je, že už se to vysvětlilo a si zpět v Affs :) Je nám líto co se ti stalo :(

2 Crystal Crystal | Web | 24. ledna 2016 v 14:41 | Reagovat

Dobre, že si späť, vitaj! S tou rukou ma to mrzí, snáď sa rýchlo zahojí :) Heh, ja som túto sezónu nebola ešte ani na korčuliach, ani na lyžiach. S komentármi si nerob starosť, nie je to predsa tvoja povinnosť ;)

3 Robelle Robelle | Web | 24. ledna 2016 v 18:32 | Reagovat

Super že jsi zpět, i já se vracím :) A doufám že se ti ruka rychle zahojí! Heh, to jsi ještě neviděla na bruslích mě XD tento rok jsem po dlouhé době byla bruslit a jejda! Já jsem na tom stála jak málem poprvé v životě! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama