Březen 2016

Layout číslo dvě!

28. března 2016 v 20:44 | Ella Queen |  Vzhledy blogu
Čautě človíčci čeští!
(a samozřejmně i slovenští, ale nejste na č, smůla xD)

Jak už vyplívá z názvu článku a jak jste si již stačily všimnout mám tu nový desing od Farrah Godfariy, který je s Jane.
Layout se mi hrozně líbí, hlavně ty popisky...a vlastně všechno. Je perfektně barevně sladěný. Sice nejsem na ten odstín fialové zvyklá, ale to bude hlavně tím,že jsem předtím měla layout pestrý a tuto barvu vůbec nenosím, ale sem se báječně hodí.

Jane je z edice Gloom and Bloom, takže se ještě ke všemu hodí na jaro.

Nevím jak dlouho ho tu budu mít, aspoň do konce jara. Ten s Gigi jsem tu měla dlouho, byl fakt super, ale chtěla jsem blog obléknout do nového pláště, no. xDDD

Hodnotím ho velice pozitivně. Dávám mu 97%. Ty zbylé tři tu nejsou asi proto...eee...no asi že oko není zvyklé na tu fialovou. :D
Jěště jednou Farrah moc děkuji a v celém článku ho máte zvětšněný.

/By: Farrah Godfairy/

Ella na ,,Čerňáku"!

27. března 2016 v 19:20 | Ella Queen |  Moje nové panenky
Hello my sugarcubes!!!

Možná si říkáte že ten název vypovídá spíš o tom že jedu na nějakých ještě nevymyšlených drogách,ale není tomu tak.
Momentálně mám dobrou náladu a dostala jsem chuť zase něco napsat. A jelikož jsem byla minulou neděli (20.3.2016) v Praze-no teda jenom v obchodním centru Černý most.(P. jel pro pračku a já jsem tak dlouho přemlouvala, dokud mi nepřislíbil, že můžu jet s ním :) Představte si tu největší budovu co dokážete a znásobte ji stem. A máte ten obchoďák. xD Lidi co jsou na to zvyklí (že, Robelle?) tak jim to tak nepřijde,a ale já jsem z toho byla jak u vytržení. Měla jsem štěstí, protože jsem tam vešla z té nejlepčí strany co to šlo. Tam totiž byly hračkářství nejblíž. A to jsem ani nevěděla že to ještě pokračuje dál a dál a dál a dál a dál. OK, to by stačilo!
No nic. Už v sobotu večer jsem si zjistila jaká hračkářství tam jsou. Byl tam SPARKYS a BAMBULE. Sparkys na neru nic moc neměl a tak jsem mu nedávala valné naděje, zato Bambule-Nefera BY za 399Kč a další, ale hlavní cíl pro mě byla Nefinka. Když jsem tam dorazila nejdřív jsem hledala záchody a po docela dlouhém hlewdání jsem je našla. A pak už tradá do Bambule! Jak já miluju hračkářství...tedy pokud vedle monsterek není mini obrazovka a tam furt dokola hrajou ty stupidní reklamy na Barbie. (jo a taky tam byla reklama na Gooliope) Everku tam měli jenom jednu a ke všemu celkem drahou. Byla to Blondie EP,ale za 399Kč a to mi přijde za takovouhle edici dost. Monsterek tam měli celkem dost, hlavně Ghoulst Getaway a GSR. Nařivo vypadá Posea ještě krásněji. Zato Lagoo vypadá hůř. Pak tam měli poslední dve Elle za 499Kč a Takovou tu lite verzi monsterek. Ehh...jak se to menuje...je tam Gigi,Fran,Claw a Lala, vypadají strašně. Přesněji jako fake a nemají ohebné lokty a zápěstí. Dole byly ještě FCA, ale nebyla tam cena,tak jsem tam Elissabat nechala. A úplně nahoře byla jedna úžasná monsterka!!! (nápovědy: je to opravdu sběratelský kousek, hůř sehnatelná-na netu skoro vůbec,je to zpěvačka-tak a teď už víte!) Stála jenom 399Kč,ale celkem mě odradil její obličej. Pak jsem hledala dál...Barbie,Fairies á-Descendants! Měli tam Evie za 499Kč!!! Tak další favorit. Pak mě ještě uchvátila figurka víly na labuti, byla fakt krásná, ale nekoupila jsem si ji. U MH byly i vinylky a sběratelská Lala! Takže další favorit. Pak tam měli SPOUSTU EQ dollek. I za 299Kč. Jedna Pinie byla fakt hezká, ale nekoupila jsem si jí. Zato tam byli Minis a uchvátila mě Twili, ano, další favorit. :) Tak jsem se rzhodovala Mezi Elle Edee,Evie,Vinilkou Lalou a Twillight.

Oficiální pozastavení...

5. března 2016 v 19:37 | Ella Queen |  Blog
Ahojte, delší dobu nejsem skoro vůbec aktivní. Články si sice čtu, ale vůbec se mi je nechce komentovat...
Pár důvodů proč dávám pozastávko:

- škola, co říct, máme hodně testů a musím fakt makat abych se zlepšila, protože já sice vůbec nejsem blbá (kromě matiky a fyziky), ale jsem extrémně lína.

-chození domů (pozdě)-říkáte si že jsem asi úplně blbá, ale když přijdu domů tak buď vysaji nebo uklidím nádobí, jdu si lehnout nebo lehnout k televizi (někdy i usnu) a pak se zbytek dne učím, zbylý čas věnuji Viberu nebo blogu.

-cvičení-ano, pokouším se cvičit, myslím si že celkem makám,ale jelikož jsem zaprvé trošku silnější a zadruhé neschopná (chabé svaly,od narození zkrácená, špatně vyvinutá kost...) dává mi to fakt zabrat. Včera jsem usla v posteli s mokrými vlasy,tabletem u hlavy, rozsvíceným světlem a nevyčistěnými zuby, tak jsem byla hotová...

-nálada+chuť-poslední dobou nemám náladu na psaní článků, ráda si čtu vaše články, ale nějak se mi je nechce komentovat, za to se moc omlouvám. A chci vám ještě říci, jak moc si vážím nádherných komentářů v předešlých článcích

-nebojte se!-ne, opravdu s blogem nechci seknout, to mě ani nenapadlo, jen si dám pozastávko až do odvolání. Tzn: omluvte mě z kontrol affs,děkuji.

-je to možné-jo, třeba někdy někde můj komentář uvidíte, buď se mi chtělo, nebo mě článek výjmečně zaujal, ale nejspíě se mi chtít nebude.

-menší problém- (to už sem ani nepatří, ale nějak jsem to musela dát vědět :)- některé blogy na blogspot.cz (konkrétně Kája Králová a Charlotte Flowernight) nemají možnost komentování. Tedy ano, samotřejmně mají, ale chybí jim tam možnosti ANONYMNÍ a NÁZEV/URL ADRESA (nebo tak nějak). Je to veliká škoda, protže bych se k jejim krásným článkům nějak vyjádřila. Tak se vás táži: nešlo by to nějak přidat, prosím? :-) Jo, je pravda že přes účet Google by to šlo, ale já tam mám svoje celé jméno a to nechci takto zveřejńovat, děkuji za pochopení.

To by bylo pro tento infotmativní článek všechno, mějte se hezky a těště se na můj návrat. (trošku egoistické, ale až se vrátím ta budu mít /snad/ zase velkou chuť jak do komentování a i psaní). Doba to je neurčitá, prostě se uvidí. Tak se zatím měnte a ahoj! Vaše:


By: Farrah Godfairy