Ella na ,,Čerňáku"!

27. března 2016 v 19:20 | Ella Queen |  Moje nové panenky
Hello my sugarcubes!!!

Možná si říkáte že ten název vypovídá spíš o tom že jedu na nějakých ještě nevymyšlených drogách,ale není tomu tak.
Momentálně mám dobrou náladu a dostala jsem chuť zase něco napsat. A jelikož jsem byla minulou neděli (20.3.2016) v Praze-no teda jenom v obchodním centru Černý most.(P. jel pro pračku a já jsem tak dlouho přemlouvala, dokud mi nepřislíbil, že můžu jet s ním :) Představte si tu největší budovu co dokážete a znásobte ji stem. A máte ten obchoďák. xD Lidi co jsou na to zvyklí (že, Robelle?) tak jim to tak nepřijde,a ale já jsem z toho byla jak u vytržení. Měla jsem štěstí, protože jsem tam vešla z té nejlepčí strany co to šlo. Tam totiž byly hračkářství nejblíž. A to jsem ani nevěděla že to ještě pokračuje dál a dál a dál a dál a dál. OK, to by stačilo!
No nic. Už v sobotu večer jsem si zjistila jaká hračkářství tam jsou. Byl tam SPARKYS a BAMBULE. Sparkys na neru nic moc neměl a tak jsem mu nedávala valné naděje, zato Bambule-Nefera BY za 399Kč a další, ale hlavní cíl pro mě byla Nefinka. Když jsem tam dorazila nejdřív jsem hledala záchody a po docela dlouhém hlewdání jsem je našla. A pak už tradá do Bambule! Jak já miluju hračkářství...tedy pokud vedle monsterek není mini obrazovka a tam furt dokola hrajou ty stupidní reklamy na Barbie. (jo a taky tam byla reklama na Gooliope) Everku tam měli jenom jednu a ke všemu celkem drahou. Byla to Blondie EP,ale za 399Kč a to mi přijde za takovouhle edici dost. Monsterek tam měli celkem dost, hlavně Ghoulst Getaway a GSR. Nařivo vypadá Posea ještě krásněji. Zato Lagoo vypadá hůř. Pak tam měli poslední dve Elle za 499Kč a Takovou tu lite verzi monsterek. Ehh...jak se to menuje...je tam Gigi,Fran,Claw a Lala, vypadají strašně. Přesněji jako fake a nemají ohebné lokty a zápěstí. Dole byly ještě FCA, ale nebyla tam cena,tak jsem tam Elissabat nechala. A úplně nahoře byla jedna úžasná monsterka!!! (nápovědy: je to opravdu sběratelský kousek, hůř sehnatelná-na netu skoro vůbec,je to zpěvačka-tak a teď už víte!) Stála jenom 399Kč,ale celkem mě odradil její obličej. Pak jsem hledala dál...Barbie,Fairies á-Descendants! Měli tam Evie za 499Kč!!! Tak další favorit. Pak mě ještě uchvátila figurka víly na labuti, byla fakt krásná, ale nekoupila jsem si ji. U MH byly i vinylky a sběratelská Lala! Takže další favorit. Pak tam měli SPOUSTU EQ dollek. I za 299Kč. Jedna Pinie byla fakt hezká, ale nekoupila jsem si jí. Zato tam byli Minis a uchvátila mě Twili, ano, další favorit. :) Tak jsem se rzhodovala Mezi Elle Edee,Evie,Vinilkou Lalou a Twillight.Evie jsem vyřadila i když jsem věděla že asi další možnost pro její koupi za tuto cenu mít nebudu, ale casta se mi líbila víc.Jo a Elle jsem vyřadila taky, i když je taky moc hezká, lae jak už jsem řekla Casta mě okouzlila víc. A pak už jenom rozhodnout se mezi Twili a Lalou. zvítězila Twiligt, protože má u sebe spoustu doplňků.
Mimochodem: Obchod jsem prošmejdila skoro celý a furt ta chodil takovej týpek okolo. A vždycky se naskytoval poblíž mě. Dost mě to štvalo. Protože hrabat se mezi panenkama před očima koholovil je mi nepříjemný. :) Vždycky hrozně zrudnu. Jo a málem bych zapomněla! Byly tam i Bratzilaz. za 399Kč. Docela se mi líbily, ale na seznam favoritů jsem je nezařadila i když pokušení bylo. :D

A teď už fotky z mého mobilu. Neříkejte že jsou nekvalitní, je zázrak že vůbec umí fotit, ale né, dělám si srandu.
Oki, tak přes mobil to sem dát nejde... Naštestí tu máte geniální Ellu, která vždycky něco nějak vymyslí, jen aby dosáhla svého. xD Vyfotím ty fotky foťákem!!! Jo....vím že takhle ty fotky budou tuplem strašný, ale co naplat.
Oki...tak tohle by nešlo....sorry bro, ale jsou z toho jen šmouhy.

No a pak jsem se šla podívat do Sparkysu, kdyby tam přeci jenom snad něco měli. A měli! EQ za 299Kč FCA za 399Kč! Pak jsem šla dál a našla jsem víc MH-New Scaremester,Freak DuChic, Boo York-teď si radši sedněte, protože na panenky z BooYorku (Měli jen:Lunu,Elle a Moucedes) měli klubovou slevu! A hádejte kolik stlály s klubovou slevou? Ani původních 1199Kč ani 1000Kč ani 901Kč, ale 899,90Kč!!!!! HASHTAG-IRONIENADRUHOU
Pak nějaký Winx a Následníky taky děsně drahý a z everek jenom Cedar a Blondie basi za opravdu nechutně drahou cenu. Jo a každá byla po jednom kuse. Vrátila jsem se teda FCADollkám a rozhodovala jsem se mezi: Viperine,Elissabta a Honey. Všechny se mi strašně moc líbily, ale já si zvolila podle praktičnosti. Honey si vlasy čeatn nemůže a Viperina tam má ty hady. Takž e jsem zvolila Elissabat po které jsem před Vánoci neskutečně prahla.

Náhled

A jaké jsem měla pocity když jsem přišla domů:
Casta-OMG!!! začla se mi líbit tak 1000x víc než v obchodě, nemůžu uvěřit, že ji opravdu vlastním!!!
Elissabat: ehhh..neměla jsem si ji kupovat
Elissabat nyní: Je tak úchvatná, ty její šaty....lovujem ji!
Twilight po koupi a první tři dny: Božínečku, ta je tak zlaťoučká miloučká rozkošňoučká a ten Spike, ty doplňky...
Twilight ,,krize": Je hrozná, fujtajbl, ten její ksycht, dala jsem za ní 369korun, o můj bože je to hnuska.
Budu se s ní tulit abych jí měla zase ráda. Ale naštvu se a hodím jí na zem. Po nějaké době co vstanu zjistím že jsem jí tím hodem zlomila nohu!!!
Twilight nyní: Promiň zlatko moje, omluvám se ti, zalepím ti nožku,udělám fotečky (už jí zase lovujem)
Vím- to stou Twilight je hnusné, ale zase jí mám ráda, nožka se slepí a příště bude v koupi mimotématních věciček rozbážnější. Ikdyž mám Twilinku zase ráda, ale je mi to strašně líto co jsem jí udělala. :(


A konečně fotky:Miluju tenhle obrázek. Vlastně celou její krabici. :)


Zase se to samo přetočilo. Už se vzdávám. :(


Tak díky že jsto vydrželi (tedy doufám) a přečetly si celý celý článek. Pozastávko zatím platí a mějte se krásně. Vaše:


ZDROJE:
Fotky jsou vytvořené mnou!
Oddělovač je od Hannie.
Hvězdička je od MH Káji.
A cena za bleskovku je od Skelity.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karolí Kůrková Karolí Kůrková | Web | 27. března 2016 v 19:50 | Reagovat

Gratuluju ke všem panenkám. Elissabat je hrozně hezká, ikdyž té mojí se rozpárala skoro celá spodní část šatů, ale nechci tě strašit, asi to byla moje chyba. Casta se mi v tuhle chvíli moc nelíbí, ale myslím si, že jí někdy stejně budu chtít. Twilka je hrozně hezoučká, ale já bych si ji nekoupila. Jinak díky za využití hvězdičky. Na blog jsem dávala volné eah "tvary", tak můžeš taky využít. Nahoru, kde je kolonka Web ti dám odkaz. Jinak, mám hodně nových fanklubových ikonek, tak si tu s Blondie můžeš vyměnit.

2 ♡ Lotta ♡ ♡ Lotta ♡ | Web | 27. března 2016 v 20:04 | Reagovat

Gratuluju :)) Mě osobně Elissabat moc nezaujala, Casta je hezká a Twil... Je prostě tulidlo :3

3 Butterfly Butterfly | Web | 27. března 2016 v 20:05 | Reagovat

Gratuluji =).Ta Twilight je pěknoučká.Mě by kleplo,kdybych se měla rozhodovat mezi tolikami panenek =D.Ale vybrala sis hezké panenky.Moje mamka má Bambuli ráda,do té jak chodíme jsou totiž u panenek stoleček a židličky.

4 Kitty Black Rose Kitty Black Rose | 27. března 2016 v 20:53 | Reagovat

Gratuluju! Elissabat i Casta jsou moc hezké, a Twilinka je taková roztomilá. Myslím, že sis vybrala dobře.

5 MH Zuzka MH Zuzka | Web | 28. března 2016 v 13:35 | Reagovat

No téda! Tady někdo zase nakupoval, že...? :D Přečetla jsem ten článek nakonec po sebepřemáhání celý. :D Ne, dělám si srandu. :P No že je Casta úchvatná? Já když mi ji taťka koupil (o což jsem ho požádala, ale byla za mé peníze), tak jsem vykřikla ,,Já mám Castu!!!" a začala jsem skákat radostí. :D I s Castou v krabici v mých rukách. :D Vážně. :D xD Já bych z těch tří FCA brala Honey. No ta taky byla moje první z FCA, ale mám všechny čtyři (Honey, Eliss, Clawdii i Viperine). :D :P Honey se právě ty vlasy necuchají, ani česat nepotřebují. Je to zlatíčko! Ale to Eliss taky. No, to, že jsem na chvilku litovala toho, že jsem si nějakou monsterku koupila, se mi stalo. Třeba u Lorny: Neměla jsem počkat, až bude v Pompu ta Nefera? Ale pak se mi za chvilku strašně zalíbila a ničeho jsem nelitovala! I Twil je pěkná, to uznávám i já! :D No, vem si, že ta nehoda se přece jen dala spravit. :) Mně se stala horší nehoda, s Bonitkou. Ale ne ze vzteku, jen jsem jí česala vlasy. ..Ale to si možná pamatuješ.

6 Torinka_de_Nile Torinka_de_Nile | 28. března 2016 v 14:31 | Reagovat

Gratulujem :) Neľutuj , vybrala si si super :) Náhodou ta Twyl je pekná , a to MLP nemusím abo čo to je :D

7 Twyla Twyla | 28. března 2016 v 14:50 | Reagovat

Gratuluji. A já si první myslel, že si vezmeš Evie, když si s ní zvolila oddělovač, ale nakonec pravda byla někde jinde. Gratulka k Elisabat a Castě. Přeji ti hodně kouzelných a nezapomenutelných momentů při focení:D

8 Farrah GodFairy Farrah GodFairy | E-mail | Web | 28. března 2016 v 17:42 | Reagovat

Gratulko! Elissabat mám a je krásna :D takže si si dobre zvolila (podla mňa XD).
Casta sa mi páči :3 chcela by som ju :D a chudák Twill :/ :(.

9 Clawdia a Honey Clawdia a Honey | Web | 28. března 2016 v 19:24 | Reagovat

Elissabat i Casta jsou nádherné panenky , gratulujeme ! Je nám líto co si udělala Twilight , ale snad už je v pořádku... :-(

10 dadainka dadainka | Web | 28. března 2016 v 23:41 | Reagovat

Super fotky :-)

11 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 29. března 2016 v 21:14 | Reagovat

Gratuluju, ani Casta ani Elissabat se mi sice nelíbí natolik, abych je musela mít doma, ale to nic nemění na tom, že jsou pěkné, obzvlášť Casta je taková krásně halloweenská. :-)
Jen škoda té Twilight, četla jsem, že mají docela slabé klouby v kyčlích, co se lehce a rády lámou, proto svou Pinkie hodlám hýčkat jako v bavlnce.

12 Crystal Crystal | Web | 5. dubna 2016 v 15:41 | Reagovat

Tú Twily ti vcelku závidím, v súčastnosti už bábiky nechcem, ale vinylku by som ešte chcela (začínam si uvedomovať, že aké kvantum peňazí som za dollky dala 8-O ), ale buď Ajčej alebo rainbow Dash. El je pekná, ale nechcela by som ju. Ehm, a Castu ani zadarmo... Ale dôležité je, že máš z toho radosť. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama