Tak jak to bude o prázdninách?

2. července 2016 v 16:40 | Ella Queen |  Blog
Ahojky všichni!
Prázdniny už začaly a tak už skoro každý má naplánováno co bude dělat.
V nějakých rodinách nedělají nic, v nějakých jsou plné celé prázdniny, v nějakých jezdí děti na tábory a v nějakých je všechno do hromady. V tomto článku vás obeznámím, co se bude dít o mích prázdninách. A to tedy souvisí s aktivitou.
Jelikož mám o prázdninách narozeniny (bude mi 15 nééé!!!!) tak s tím souvisí i nějaké ty dárky. To se ke konci článku taky můžete dozvědět, ale nebudu předbíhat.
Grafika v tomto článku (kromě mého podpisu) je od Farrah Godfairy. :)

menší info: pokud tě nezajímají moje kecy, čti až to zvýrazněné tučně


Jako první, vám tedy sdělím jak jsou naplánovány moje prázdniny a jak se od nich bude odvíjet má aktivita, respektivě neaktivita.

Prvních 14 dní mám volno. Tyto dny jsem v čase u maminky a minulý rok jsem jela na tábor, tento rok se mi tam ale nechtělo z vícero důvodů. Jsou tři zde ale i tři důvody, pro které bych tam moc ráda jela.
Dlouholetá kamarádka, (když říkám dlouholetá, myslím tím dlouholetá, známe se skoro 15 let :)
Pár kamarádů, které jsem poznala minulý rok na táboře, jsou to kluci a nebrali mě jako holku, ale jako kámoše do party a toho si moc cením. A poslední věcí jsou táborové diskotéky.
Přesto se mi tam jet nechtělo, protože tam byli i lidé, kteří mi pili krev a je dost možné, že i já jim. ALE především oni mě. xD
Jo a taky na ten tábor jede i ségra. Neříkejte jí to, ale chybí mi tu. A to se vetšinu společného času hádáme, nebo alespoň dohadujeme.
Takže tedy, když to shrnu, teď mám 14 dní volno, možná budu něco podnikat, ale je to nejvolnější období príázdnin.

Dalších 14 dní v čase u taťky jedeme na skautský tábor, takže jakákoliv aktivita je vyloučena.
Dalších 14 dní v čase u mamky budeme (jdu se zeptat mamky...) ve Vyšším Brodě, to je někde na Šumavě. Ale budeme tam jenom jeden týden, ten druhý nejspíš budeme u babičky, ale asi se nějaký čas na blog najde.
Pak jedeme zase k tatínkovi a u táty na počítači moc nejsme. Je tam prostě jiný režim. Navíc budeme někde výletovat, takže internet bude výjmečná záležitost. No a pak? Pak je zase škola!!! :(i když na konci prázdnin se většinou do školy těším)

Neříkám, že se nenajde čas i jindy, třeba i tu táty, ale prostě vám říkám že o prázdnínách tu moc nebudu.
To podstatné je: prvních 14 dní tu jsem
a pak až 5. týden prázdnin

Je ovšem možné, že se najdou i jiné skulinky, ale jak už jsem řekla, nic neslibuju!Tady je druhá část článku, která bude o tom, co by jsem si přála k narozeninám.
Jestli to dostanu, to už je věc druhá.

Knihy
Včera jsem byla se ségrou a maminkou v cukrárně a potom jsem si vyprosila naše malinké maloměstské knihkupectví.
Maminka nám koupila knížku ze série Čtyři kamarádi v akci, kterou se ségrou čteme už nějakých pár let.
Tato série je jednoznačně určena spíše pro mladší čtenáře. Já odhaduji od 9 do 12 let, ale nás to stále baví. :D
Viděli jsme tam knížku Dcera a já jsem sestře říkala, že holky z blogu tuto sérii chválí. :D
Ona mi řekla, že jí to vychvalovala taky jedna naše kámoška ze skautu a tak jsme se shodli, že by se nám to líbilo.
Byla tam i nejnovější knížka ze série Bohové Olympu. Já bych to chtěla začít číst, ale teď ségru (i mě) nadchla Selekce, tak proč jí to vymlouvat. Maminka nám řekla, že se podíváme na internet, jestli tam ebude nějaké výhodné balení celé Selekce. Já jsem ještě zmínila Školu Dobra a Zla, ségra říkala, že to zní suprově, ale jak už jsem řekla, teď jme nadchnuté (hlavně sestřina) pro Selekci. Na internetu jsem našla BOX Selekce za necelých 500 korun, není v tom sice kniha Dcera, ale i tak je to dost výhodné. navíc je na tom e-shopu teďka doprava zdarma, tak si myslím, že nám to maminka koupí. (dohromady-buďto k vízu /hlavně ségře, tamá pěkný vízo/ nebo dohromady k narozkám,které máme měsíc od sebe)

Panenky

Já jsem na bazaru našla nerozbalenou Lizzie WTW za 570Kč. Nevím, jestli mi jí mamka koupí, ale moc bych si jí přála.
Potom jsem našla Cerise basic za necelých 300 korun. Pokud by mi maka zakázala Lizzie, tak bych se pokusila vyprosti aspoň Cerise, protože je o polovinu levnější. Pokud by mi jí čistě náhodou mamka chtěla dopřát, tak bych si asi dokoupila i Cerise, protože je hodně málo sehnatelná a ještě ke všemu takováhle cena.
Tak hlavně tu Lizzie WTW bych si opravdu přála. Původně jsem sice chtěla Holly a Poppy, ale ty jsou drahé, tak si je budu přát na Vánoce. Třeba mi tu Lizzie někdo z toho bazaru koupí, uvidímě, ale tohle sjou moji favorité.
Původně jsem chtěla Jinafire basic, ale Lizzie se mi líbí o kapičku víc a je i levnější. Navíc Monsterek mám trošku víc, tak bych to zase takhle vykompenzovala. :)
Jo a tu Jinu bych si nejspíš přála, kdyby Lizzie už někdou koupil, ovšem pokud mi mamka vůbec nějakou panenku koupí.


Doufám, že tato část článku nevyzněla dost rozmazleně a že máme všechno na co si vzpomeneme, jen máz toho radost, tak jsem se chtěla podělit. :)
To je zatím všechno, já se loučím a mějte hezké prázdniny!
Vaše:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká z těchto panenen z kolkce BooYork se vám líbí nejvíc?

Luna Mothews
Elle Edee
Mousedes King

Komentáře

1 Clawdia a Honey Clawdia a Honey | Web | 2. července 2016 v 19:51 | Reagovat

Snad dostaneš nějakou panenku, alespoň tu Cerise :) My na tábor nejezdíme.. A jestli někam pojedeme na prázdniny tak se to ještě neví jistě :-|

2 Butterfly (nepřihlášená) Butterfly (nepřihlášená) | 2. července 2016 v 20:41 | Reagovat

Já na tábor nepojedu. Přeji ti, aby jsi dostala ty věci, co chceš k narozeninám.

3 Skelita Skelita | Web | 3. července 2016 v 9:57 | Reagovat

Já tábory nemusím! Snad dostaneš ty věci, které si přeješ. ;)

4 Twyla Twyla | Web | 3. července 2016 v 14:13 | Reagovat

Taky na tábory nejezdím, nijak mě to k nim netáhne, možná to bude  už i tím věkem. Přeji hodně štěstí s panenkou. Cerise doporučuji, mám ji, tak vím jak je skvělá a rozhodně nepromarni možnost dokud je k mání, protože jak už jsi se zmínila, dostupnost u ní klesá. Co se knížek týče, tak knížku Čtyři kamarádi v akci znám, taky jsem ji dřív četla, skvělý děj. Teď už jsem ale starší, tak už mě zajímají jiné témata a to ve většině případech vztahy a nějaké to dobrodružství. V poslední době je série knih Selekce nějak oblíbená, skusím si ji někdy taky přečíst, protože jak si všímám její popularita roste. :-D  Taky přeji hezké prázdniny... :-)

5 knihysunaj knihysunaj | 3. července 2016 v 15:35 | Reagovat

Ja idem na skautský tábor zajtra a ani trochu sa neteším, lebo budem určite out. Našťastie tam idem až zajtra, tábor je inak od soboty, ale my sme boli v Chorvátsku... A po tábore do Londýna. BOŽE, SELEKCIU CHCEM TIEŽ! Problém je, že mi ju mamka nechce kúpiť ani k vysvečku, ani k meninám, ani k ničomu, lebo mám vraj veľa kníh... Holt, kto má za dcéru knihomoľa... Ale prajem ti, aby si dostala celú sadu... Cerise je úžasná, fotogenická, geniálna - určite kúp. :-) Tak prajem pekné prázdniny. :)

6 Crystal Crystal | 3. července 2016 v 15:36 | Reagovat

[5]: dokelu, ospravedľnujem sa, to mal byť komentár za Crystal (aka mňa), ale som Terez nastavovala lay a zyabudla sa odhlásiť...

7 MonsterFan MonsterFan | Web | 3. července 2016 v 18:34 | Reagovat

Já jsem na žádném táboře ještě nikdy nebyla :-D Snad dostaneš to co chceš ^^ Budu se těšit na další článek :-)

8 Farrah GodFairy Farrah GodFairy | E-mail | Web | 4. července 2016 v 11:52 | Reagovat

Ani ja som na tábore nikdy nebola a ani nechcem ísť. xD A uži si to na tých výletoch. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama