My little pony: Future Nights

5. srpna 2016 v 19:43 | Ella Queen |  My little pony: Future Nights

Fanfiction by Ella Queen

My little pony: Future NightsKapitola 1. Začátky minulosti
,,Tio, vstávej! Musíš vynést slunce na oblohu, už jsi zase zaspala, to se ti poslední dobou stává často, nejsi nemocná?" V královském paláci v Canterlotu už byl zase spěch. Strážní před komnatami princezny Celestie už nedočkavě klapaly kopyty, každou chvílí jim měla skončit směna, ale princezna stále nevynesla Slunce. Práce jim končí jakmile vyjde Slunce, už byli velice unavení a chěli za svými rodinami. ,,No tak, Tio, vstávej!" Dál naléhala princezna Luna. ,,Luno, už by tě tato přezdívka mohla konečně opustit, už nejsme hříbata, tak si to pamatuj." Celestia se hned ohradila, protože toto oslovení neměla příliš v lásce, připomínalo jí to doby, před Nightmare Night. ,,Celestie!" Dál trvala na svém Luna. ,,Ano sestro, už vstávám." Pronesla starší ze sester a vyletěla na balkónek. ,,Ty a létat?" Jízlivě poznamenala Luna. Celestia si jí ale nevšímala, soustředila se na své každodení kouzlo. Stáže princezny Celestie spokojeně vydechly a vydaly se do svých domovů. ,,Spokojená?" Další z každodeních potyček dvou sester se neodvratně blížila. ,,Víceméně..." Řekla Luna. ,,Jenom víceméně? To ti zase přijde nakřivo, co? Nebo je moc nízko, nebo vysoko?" Ohradila se Celstia. ,,Hmmm, no jo, ujde to...ale teď už půjdeme na snídani, pokud je tedy její výsost Slunečná uráčí jíti." Odpověděla jí Luna po svém obvyklém způsobu, pokud tam byly jen ony samy. Její sestra to ignorovala a nasadila si chrániče na kopýtka,náhrdelník, korunu a zavolala si své osobní komorné, aby jí rozčesaly její krásnou pohyblyvou hřívu. Rozčesat její hřívu není nic jednoduchého a umí to jen tyto dvě komorné, obě to dělají s takovou láskou a pečlivostí, až poník žasne. Jsou se Celestií již od dětství a berou se navzájm jako kamarádky. Ani Celestia, ani Luna, nemají rády fakt, že jim musí někdo sloužit, ale třeba bez strářnýc by se palá neobešel. Skrývá tajemství a poklady, o kterých ví jen Luna se Celestií a jejich strážní. Když byla princezna připravená na snídani, odešla s nedočkavou Lunou do hodovní síně a vyslechla si pár dalších jízlivých poznámek, na její konto. Po snídani se věnovali svým obviklým činnostem v podobě řešení sporů s draky a gryfy, a někdy i s jaky z Jakjakistánu. Díky Spikovi, jsou teďka na velice dobré domluvě s princeznou Ember, za což jsou mu velice vděční. Také musely zkontrolovat výdaje království, prostě takové ty věci, o kterých nemá princezna Twilight žádné ponětí.

Mezitím v temnách pozdemních chodbách Equestrie se spřádaly plány na dobití země nad povrchem. Královna Chrysalis byla zahnána do podzemí, stejně jako král Sombra, o kterém si všichni myslí, že je mrtvý. Ve skutečnosti na poslední chvíli použil přemisťovací kouzlo do pozdemních kobek, ve kterých strávil 1000 let. A nechyběl zde ani Lord Tirek, kterému se povedlo oklamat Cerberose a utéci z Tartaru, také do podzemí, všichni tři se zde potkali a nyní plánují jednotný vpád do Equestrie, tentokrát, ale neplánovali mít zajatce. Poník, klisna, hříbě, všechny chtěli zabít, bylo jim to jedno, prahli po moci víc, než kdokoliv jiný. Konečně měli dost síly na to, aby napdaly Equestrii. V Křišťálovém Království již vládla princena Flurry Heart a princezna Twilight si postupně hledala nástupce. Bylo období míru, klidu a vzájemné harmonie. Nikdo nečekal tak silný útok. Equestrine nebyla připravená. Jediná armáda, kterou měli, byla armáda královny Měnavců,ale povedlo se jim přesvedčit pozdemní nestvůry, aby se přidaly k nim. V den útoku peaskolo pozdemí napetím a řvem všech nestvůtr. Lord Tirek vyrazil o něc dříve, aby nastřádal ještě více síly. Za svého hlavního vůdce si zvolili krále Sombru a už jim nic nebránilo v tom, zaútočit.


Kapitola 2. Válka
,,Luno, utíkej do úkrytu, já to zvládnu!" Celestiina mladší sestra, ale hned oponovala, přesně tak jako to má ve zvyku: ,,Ne, v žádném případě, sestro! Nejsem již malá klisnička, budu stát po tvém boku až do úplného konce, bude-li třeba!" Luna za žádných okolností nemínila stát stranou při boji, za svůj život stála stranou až moc, boji se vyhýbat nehodlala.


Zaujalo vás to? Chcete pokračování?
Pokud ano, tak vám řeknu, že hlavní děj se bude odehrávat až několit století po válce, tohle je spíš takový úvod.
Mě se ten nápad hrozně líbí a mám ho v hlavě už strašně dlouho. Mám vytvořené postavy a hrubou představu, jak by se to mělo vyvíjet. Krtiku vítam, zajímají mě vaše názory, opravdu, řekněte co si o tom myslíte.
Samozřejmě, že lidé, které MLP nezajímá, tak jim to bude připadat divné, ale lidé, kteří to znají moc dobře, tak snad pochopí i malé detaily, které se tam snažím vkládat. Budou tam pravopisné chyby, za to se omlouvám.

A malý spoiler na závěr. Jména hlavních postav.
Smartgood-zemní poník
Spicor-uvidíte
Glitterwin-alicorn
Nobel-jednorožec
Cloudreave-pegas
Beaty Peace-pegas

PS: ještě nevím co bude hlavním cílem. xD


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamča Kamča | Web | 6. srpna 2016 v 11:03 | Reagovat

Mě se to líbilo, už jsem zvědavá, kam se děj dostane :-)

2 Clawdia a Honey Clawdia a Honey | 6. srpna 2016 v 12:44 | Reagovat

Krása !! Určitě udělej další pokračování :-)

3 Crystal Crystal | Web | 7. srpna 2016 v 18:24 | Reagovat

To je super! A tiež som rada, že nie som sama, ktorá píše fan fikcie. :-D Určite pokračuj, budem sa tešiť. ;)

4 Farrah Godfairy Farrah Godfairy | Web | 16. října 2016 v 17:21 | Reagovat

Jej, je suprová! :) Určite pridaj pokračovanie. xD

5 ClementBrurl ClementBrurl | E-mail | Web | 17. prosince 2018 v 1:02 | Reagovat

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama