Květen 2017

Krásná Cerise

8. května 2017 v 16:45 | Ella Queen |  Moje nové panenky


Před nějakou dobou, řekla bych že to byl říjen, jsem jela s kamarádkou do Liberce a a měli tam Cerise asi za 300 korun, to jsem prostě nemohla odolat a překonala jsem svůj strach z její reakce. Jsem moc šťastná, že je to Cerise ještě z první vlny, protože ty další, jak známo, nestojí za nic. Už mi tu stojí nějakou dobu a jako ostatní panenky je zaprášená, chtělo by to nějakou skleněnou vitrínu... co už. Chtěla by sem něco jít vyfotit...ale než se k tomu vždycky dokopu. :/ Jednodušší je pro mě vyfotit to na mobil a přes email dostat do PC, sice nejsou fotky tak kvalitní, ale je s tím mnohem méně práce, taky je můžu rovnou přidat na instagram a do článku se vkládají pomocí obyčejného zkopírování obrázku.
Tak mi řekněte, co si o tom myslíte. Popřípadě, jakou panenku byste chtěli vidět na nejbližších fotkách co úůjdu fotit.

MLF: Future Nights 2.kapitola

7. května 2017 v 20:24 | Ella Queen |  My little pony: Future Nights
Fanfiction by Ella Queen

My little (pony) fanfiction : Future Nights

Kapitola 2. Válka

,,Luno, utíkej do úkrytu, já to zvládnu!" Celestiina mladší sestra, ale hned oponovala, přesně tak jako to má ve zvyku: ,,Ne, v žádném případě, sestro! Nejsem již malá klisnička, budu stát po tvém boku až do úplného konce, bude-li třeba!" Luna za žádných okolností nemínila stát stranou při boji, za svůj život stála stranou až moc, boji se vyhýbat nehodlala.

Zkouška, 1...2...3

7. května 2017 v 19:01 | Ella Queen |  Vykecávajíci se články
Ahojky...no co říct, mám pocit jakobych tu psala poprvé.
poslední dobou stále častěji přemýšlím nad začnutou fan fikcí a chtěla bych pokračovat, taky mi je líto mít zaprášených panenek, ktré se už Bůh ví jak dlouho nefotily. ...fu, jsem trošku nervózní :/

Budu k vám upřímná, vubec nevím jak zase začít, skoro se bojím otevřít blogy ostatních a absolutně netuším co všechno se změnilo a kdo všechno z téhle komunity ještě vůbe zůstal.
Nechce mi s tím někdo pomoci?
Ejj. asi ne, co? fajn, jdu prozkoumávat a mám z toho celkem obavy....

Tak, jak na to tak koukám bude mi to nějakou dobu trvat, schváloně za jak dlouho se natenhle blog vůbec někdo podíva...

Taky vám tímto nechci sdělit že moje aktivita bude jako dřív, to prostě ne. Ale nechtěla bych tohlto všechno úplně zahodit,uvidíme jaké teď budou ohlasy a od koho, jak se tak koukám zas tolik nás tu neůstalo, ale chtěla bych se sem alespoň na půl úvazku vrtátit. Prostě občasné návštěvy, uvidíme co se z mého mini návratu nakonec vyklube...

Vím, že tenhle článek byl hodně pomatený, ale to jsem i já, takže se to přes klávesnici přeneslo i do článku.
Jdu zatím zkusit pokračovat ve fanfikci... ohlay byy pěkné, a mě to i moc bavilo. A i kdyby to nikod nečetl, ráda si to napíšu aspoň pro sebe.

K obsahu blogu... no, co mě napadne a budu o tom udělat článek, tak to prostě udělám, easy win. :D
Tak zas zatím, uvidíme, uvidíme... a nejradši bych všechno chtěla teď! xD
My Little Pony Gif GIF - Find & Share on GIPHY