Ne možná tady, ale určitě teď!

28. května 2018 v 18:45 | Ella Queen |  Vykecávajíci se články
Zdravím všechny zbloudilé duše!

Je to tak, stále žiji a v tomto článku se dozvíte nějaké infomace ohledně mé "panenkovské" aktivitě.

Za prvé bych vám chtěla sdělit, že sem od panenek, poníků, ani těch všech ostatních témat neodešla. Naopak, mám pocit, že se mi to dobře rozvíjí, ale ne zde na blogu, ale na wattpadu a instagramu. Můžete se ptát proč sem se takhle "podle" přesídlila. Odpoveď je velice prostá: nepřesídlila sem záměrně, wattpad jsem chtěla prostě je zkusit a na druhý pokus (minulé léto) sem tam opravdu zapustila kořeny. Na instagramu sem již poměrně dlouho a poslední fotka tam je dva měsíce stará, byly by tam nové, ale momentálně mi na mobilu nefunguje wifi a bluetooth, taky sem si šikovně rozmlátila displej dvakrát během dvou dnů...dva roky se nic nestane a pak tohle, no ale bude se pořizovat nový, takže potom budu zase na wattu a instagramu aktivní, zrovna sem přišla z venku, kde jsem fotila tři panenky a před týdnem jsem přijela z chmelové brigády, tak uvažuji nad koupí nějaké nové panenky, dokud sou alespoň nějak dostupné.

Na wattpadu zatím nenaleznete nic s panenkami, tam mám pouze poníkovskou tvorbu, píšu tam fanfikci, pár prvních dílů ste mohli vidět i zde na blogu, ale neměly úspěch, což chápu, když to je mimo původní zaměření blogu. A když zde budou nějaké ohlasy s tím, že by záem byl, založím i panenkovskou knížku. Sice je wattpad o knihách, ale hodně lidí ho využívá jako takový blog, je to tam mnohem pohodlnější, zvlášť když ho máte jako mobilní aplikaci.

Z blogu jsem tedy přesídlila spíš automaticky, kvůli dostupnosti a pohodlnosti výše zmíněných aplikací, hlavně tedy wattpadu, ráda bych na něm vytvořila panenkovskou komunitu, takže pokud by měl někdo zájem, byla bych přešťastná. Zde na pc se k návštěvě blogu takřka nedokope a v tom je hlavní problém mé neaktivity, pokud se zde stále ještě někdo najde, budu moc šťastná.

Za druhé chci odpovědět na nějáké (už ale dost staré) komentáře. Někdo se mě ptal, zda-li nechci zkusit re-painty a slowmotion...a odpoveď zní ne! absolutně a jednoznačně né! (potterhead anyone?) ale teď vážně...vážně ne. xD Repainty bych chtěla umět, ale když vidím jak maluju normálněna papír, akorát bych ty ubohé panenky odsoudila k večnému posměchu a zracení jejich cti a na slow motiony sem zkrátka moc líná. :D A taky děkuji za všechny krásné komentáře, které jsou asi rok staré, ale u srdce zahřejí vždycky.

Jelikož sem se nějak rozepsala, mžná dnes ještě nahraji nějaký mix vybraných fotek.

Závěrem zde mám jednu prosbu: pokud žiješ a čteš tuto větu, ozvi se v komentářích, budu se moc těšit. :)
Po dlouhé době vaše

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 30. května 2018 v 10:30 | Reagovat

Já si třeba fakt nedokážu představit, že bych blogovala z telefonu, u Twitteru je to něco trochu jiného, ale na souvislý text zkrátka potřebuji klávesnici. Ale chápu, že každému vyhovuje něco jiného, ale pokud se tu alespoň občas něco objeví, budu ráda. C:

2 Ella Queen Ella Queen | Web | 30. května 2018 v 19:12 | Reagovat

[1]: Je to o zvyku, dlouhé texty mě tam taky nebaví a proto je tam ani nepíšu a fanfikci píšu naněkolik částí jeden díl, musím si to takto rokouskovat, ale ta dostupnost je pro mě opravdu mnohem lepší a pohodlnější, už jen díky upozorněním, ale uznávám, že klávesnice je v tomto opravdu lepší. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama